O mnie

Mam na imię Magda i cieszę się że jesteś w tej sekcji mojego bloga Joy of Jelly.
Od urodzenia w Warszawie, czyli wszędzie pędzie i jestem wiecznie spóźniona (staram się cały czas z tym walczyć). Mam obecnie 26 lat i wraz z moim narzeczonym mamy dwa cudowne koty rasy Maine Coon - Beboka i Tequilę. Jako nastolatka stwierdziłam że chcę zostać dziennikarką, choć z języka polskiego nigdy nie byłam dobra i tak o to tu w jakimś sensie spełniam swoje małe marzenie.

Choć swoją przygodę zaczynałam z kosmetykami do makijażu, to jednak temat pielęgnacji wciągnął mnie w 100%. Uwielbiam testować produkty z niższej jak i wyższej półki cenowej, w poszukiwaniach produktów idealnych do mojej cery. Na swoim blogu często dzielę się z czytelnikami recenzjami na temat produktów, pomysłami na łatwe dania czy też chwilami z mojego życia.
Blog powoli się rozwija, a w raz z nim Ja. Mam nadzieję że podoba Ci się co tu widzisz i zostaniesz ze mną na dłużej. Jeżeli chcesz śledzić moją działalność po za blogiem, zapraszam Cię na mój profil na Instagramie  * klik *, bądź na mojego Facebooka * klik *. A jeśli masz jakieś pytanie to śmiało pisz do mnie maila : joyofjelly@gmail.com
Post Comment

Auto Post Signature

Auto Post  Signature